Jesteś tutaj: www.ekotoaleta.pl Dlaczego Ekotoaleta?

Dlaczego EkoToaleta

Czy tego chcesz czy nie, klienci patrzą na Twój biznes również przez pryzmat toalet.

Dzięki EkoToalecie możesz zaoferować usługę najwyższej jakości, która na pewno zostanie zauważona i doceniona przez Twojego klienta.

Ekotoaleta podniesie prestiż Twojego miejsca jednocześnie obniżając tak nielubiane koszty stałe. Zaczniesz oszczędzać wodę, obniżą się Twoje rachunki za energie elektryczna, przestaniesz płacić za papierowe ręczniki i pozbędziesz się góry papierowych śmieci.

Dzięki bezwodnym pisuarom Urimat pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu z męskiej toalety oraz znikną problemy z zapychaniem sie kanalizacji, a ponadto zaoszczędzisz na kosztach wody.

Suszarki Dyson Airblade pozwolą na zmniejszenie kosztów suszenia rąk, poprzez rezygnacje z drogich ręczników papierowych lub zmniejszenie wydatków na energię elektryczną.

Oferowane przez nas perlatory oraz bezdotykowe baterie umywalkowe umożliwią zmniejszenie zużycia wody w umywalkach i prysznicach nie zmniejszając komfortu korzystania z tych urządzeń dla Twoich klientów, jednocześnie redukując opłaty za wodę i tempo zapełniania się szamba, co zmniejszy częstotliwości jego wywozu.

Jeżeli zdecydujesz się na zastosowanie bramek dostępowych do toalet, będziesz w stanie usankcjonować korzystanie z toalet przez osoby, dla których jest to jedyny cel wizyty. Nieproszeni goście przestana być kosztem dla Twojego Biznesu, a prawdziwi klienci będą mogli nadal bezpłatnie korzystać z toalet. Ponadto posiadamy dowody na to, że instalacja bramek dostępowych Kaba, które pobierają opłatę wejściową drukując dla klienta bon, potrafi podnieść obroty Twojego Biznesu nawet o 10-20%.

Aktualności
EkoToaleta wyposażyła dwie nowo otwarte stacje benzynowe BP na M.O.P. Żarska Wieś przy autostradzie A4. więcej